Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josh Holloway

15. 4. 2007
Josh Holloway
josh-holloway Datum a místo narození:
20.7.1969, Kalifornie, USA

Biografie:
Drsný hezoun vypadá, jako kdyby právě sesedl z koně někde na zapadlé texaské farmě. Za modelovým zevnějškem je však něco více. Joshua Lee Holloway se sice narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala do zapadákova někde v Georgii. Cesta zpět mezi světla ramp trvala Joshovi přes třicet let a vedla přes tři bratry, sbírání mrtvých kuřat na farmě a zasekla se na dlouhá léta na modelingovém molu. Musel vzít zavděk pochybnými reklamami nebo nechat si nakopat zadek od Alicie Silverstone ve videoklipu Aerosmith - Cryin. Dnes ho zdobí titul jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí světa (People 2005), přesto on sám s typicky Sawyerovskou pózou tvrdí, že seriál LOST mu přinesl akorát dlouhé vlasy a jižanský přízvuk, tedy dvou věcí, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit. Sám však musí uznat, že před tajemným ostrovem v televizi či filmu vymetal jen ty nejtmavější kouty. I dnes má dostatek času na svou manželku Yessicu a na své koníčky, kam patří třeba snowboard nebo motokros.

FILMOGRAFIE - VÝBĚR

2001 – Cold Heart
2002 – Mi Amigo
2002 – Sabretooth
2003 – Dr.Benny
2007 - Command & Conquer: Tiberium Wars <br>
James"Sawyer" Ford

josh-hollowayNarozen(a):
1969

Kde bydlel(a):
Knoxville, USA

Co dělal(a) dříve:
Univerzální podfukář

Proč cestoval(a) letadlem:
Po sérii překročení zákona byl oficiálně vyhoštěn z Austrálie

Kde v letadle seděl(a):
-ZNÁMÁ FAKTA


Když byl James ještě malý, člověk jménem Sawyer podvedl jeho rodiče, což vedlo posléze ke smrti obou jeho rodičů. James převzal jeho přezdívku a od té doby se (marně) snaží nalézt tohoto muže, aby ho zabil. Spáchal několik větších či menších podvodů, u jednoho z nich už málem najde skutečného Sawyera. Cestuje proto do Austrálie, aby ho zabil – jenže až po zastřelení zjišťuje, že zabil nevinného člověka. Jeho obchodní partner ho pouze zneužil na špinavou práci a skutečný Sawyer dál někde existuje.


NA OSTROVĚ


Patří na ostrově především díky svému sobeckému chování k nejméně oblíbeným. Neustále trousí posměšné hlášky a shromažďuje u sebe různé věci z trosek letadla. Největší události, které se Sawyer na ostrově účastnil, byla stavba voru a jeho následná plavba. Poté, co Druzí unesli Walta a zapálili vor, byl Sawyer postřelen a společně s dalšími zadržován druhou partou přeživších. Tam se nejvíce sblížil s Anou-Lucií, která se s ním (ovšem čistě pragmaticky) vyspala, Sawyer je zároveň přitahován Kate. Během únosu ze strany Druhých se Sawyer a Kate sblíží, společně potom z jejich zajetí díky Jackovi utíkají.


DABING

Pavel Vondra
Divadlo: Bránické divadlo
Dabing: Steve (Beverly Hills 90210), Kobra 11

Zdeněk Podhůrský
Film: Černí baroni, Bathory
TV: Pálí vám to?

 

Náhledy fotografií ze složky Sawyer

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sawyer

(vilmicka01, 15. 4. 2007 10:33)

jj, sawyer je nejkrásnější trosečník :-)